PRODUKTY

Oprócz realizacji zleceń na indywidualne zamówienie w ciągłej sprzedaży oferujemy produkty standardowe.

Dzięki innowacyjnym Układom Kondensacji i Chłodzenia oraz Odbioru Sadzy możemy zaproponować niespotykaną do tej pory jakość produktów powstających w procesie pirolizy. Zapraszamy do zapoznania się z ich charakterystyką.

PyroPlus

 

Średnia frakcja o szerokim zastosowaniu. Charakteryzuje się stosunkowo wysoką temperaturą zapłonu, niską lepkością i znaczną wartością opałową. Ma parametry zbliżone do oleju opałowego, choć może być również zastosowana jako rozpuszczalnik.

PyroLight

 

Frakcja lekka składająca się głównie z aromatycznych węglowodorów z grup C6 - C12. Wysoka prężność par, doskonała właściwości rozpuszczające i niska lepkość to tylko niektóre z wyjątkowych właściwości tej frakcji.

PyroHeavy

 

Otrzymywany w najwyższej temperaturze kondensat ciężkich węglowodorów o wysokiej wartości opałowej i właściwościach impregnujących. Stanowi doskonały surowiec do produkcji wartościowych produktów m.in. w branży budowlanej.

ConBlack

 

Uszlachetniona, wysokiej jakości sadza o wąskim rozkładzie wielkości cząstek i stale monitorowanych parametrach jakościowych. Dzięki innowacyjnej budowie reaktorów sadza charakteryzuje się niezrównanymi właściwościami na rynku.

ConSteel

 

Złom stali wysokiej jakości powstający po oddzieleniu kordu stalowego z opon samochodowych oraz ciężarowych. Niską zawartość gumy uzyskano dzięki zastosowaniu specjalizowanej linii oddzielającej produkty kruszenia opon.

ConChips

 

Granulat z rozdrobnionych opon uzyskiwany na nowoczesnej linii produkcyjnej światowego potentata w dziedzinie recyklingu zużytych opon samochodowych i ciężarowych – Columbus McKinnon Tire Recycling. Cechą szczególną granulatu produkowanego na naszej instalacji jest niska zawartość pozostałej stali.

KONTAKT

    Adres siedzibyContec Sp. z o.o.
02-305 Warszawa, Polska
Al. Jerozolimskie 142A

 

     Adres zakładuContec Sp. z o.o.
ul. Ks. Stanisława Kujota 36
70-605 Szczecin, Polska

           CONTEC SP Z O.O.KRS - 0000229671
NIP - 7742843909
REGON - 140013735