OFERTA

Sprzedaż produktów instalacji

Sami jesteśmy operatorem instalacji pirolizy, zatem oferujemy sprzedaż granulatu gumowego, stali, sadzy i olejów popirolitycznych. Zapewniając wysoką wartość dodaną i kontrolę jakości produktów jesteśmy pewni, że spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem w zakładce "Produkty", a również do współpracy na płaszczyźnie tworzenia nowych formuł i zastosowań produktów popirolitycznych.

Dostawa instalacji „pod klucz” wraz z pełnym EPCM

Kompleksowo przygotowany projekt wraz z budżetem oraz harmonogramem, a także rozwiązania uzgodnione ze sprawdzonymi dostawcami aparatów to gwarancja udanej realizacji i długotrwałej niezawodności.

Dostarczenie technologii i doradztwo techniczne

Już na etapie koncepcji, wyboru lokalizacji i pozyskania decyzji administracyjnych służymy doświadczeniem. Jesteśmy w stanie dostosować naszą technologię do potrzeb i wymagań klienta, a także integrować wszystkie branże w jednym projekcie.

Rozbudowa i modernizacja prostszych instalacji

Rozumiemy, że nie zawsze budowa nowej instalacji od zera jest możliwa. Do firm prowadzących zakłady pirolizy wychodzimy z propozycją szytych na miarę innowacyjnych rozwiązań, które polepszą wydajność, rentowność i bezpieczeństwo procesu.

Możliwość zysku zarówno na surowcach, jak i na produktach

W wielu przypadkach odbiór zużytych opon i innych materiałów poddających się pirolizie wiąże się z zyskiem. Wysoka wartość dodana produktów naszej instalacji sprawia, że sprzedaż oleju i sadzy jest znacznie prostsza i bardziej dochodowa.

KONTAKT

    Adres siedzibyContec Sp. z o.o.
02-305 Warszawa, Polska
Al. Jerozolimskie 142A

 

     Adres zakładuContec Sp. z o.o.
ul. Ks. Stanisława Kujota 36
70-605 Szczecin, Polska

           CONTEC SP Z O.O.KRS - 0000229671
NIP - 7742843909
REGON - 140013735